Regulamin

 1. Firma CREST – A. Jaśkowiak (NIP: 5541170673, REGON:340525370) prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem sieci INTERNET.
 2. Zamówienia są przyjmowane na stronie internetowej http://meteorologialotnicza.pl. W zależności od dostępności towaru w magazynie termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 21 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy CREST za zamówiony przez klienta towar lub usługę. W przypadkach dłuższych niż 7 dniowy terminów oczekiwania, każdy klient będzie powiadamiany telefonicznie lub mailowo.
 3. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT.
 4. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary/usługi:
  • przelewem bankowym na konto firmy CREST – A. Jaśkowiak.
  • za pośrednictwem serwisu PayU.pl
 5. Klient może anulować zamówienie do momentu jego wysyłki. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
 6. Sklep nie odpowiada za opóźnienia w dostawie wynikające z przyczyn od niego niezależnych.
 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 8. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000r „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10. dni od daty odebrania przesyłki. Towar musi być oryginalnie zapakowany, nie może być używany, kopiowany ani w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych pom pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 9. Reklamacje.
 10. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien powiadomić sklep, a następnie odesłać go na podany przez sklep adres. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny.
 11. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.