2016-01-18_205135

Szkolenie On-Line

Kup produkt

Kategoria: .

Opis produktu

Program przeznaczony jest do samokształcenia z zakresu meteorologii lotniczej i zawiera informacje, które wymagana są na egzaminach na licencję dla pilota. Zawiera 1665 typowych pytań z następujacych działów meteorologii dla pilotów: 1) Atmosfera; 2) Wiatr; 3) Termodynamika; 4) Chmury i mgły; 5) Opady atmosferyczne; 6) Masy powietrza i fronty; 7) systemy baryczne; 8) Klimatologia; 9) Niebezpieczne zjawiska pogody dla lotnictwa; 10) Informacje meteorologiczne dla lotnictwa.

Program działa w dwóch trybach:

1. TEORIA – tutaj student może dowolnie wybierać pytania z poszczególnych działów. Pytania są w j. angielskim ale zawsze można skorzystać z opcji „Przetłumacz”. Ponadto student może do każdego pytania użyć opcji „Wyjaśnij”, po wybraniu której pojawi się na ekranie szczegółowe uzasadnienie odpowiedzi. Gdy ktoś chce bardziej pogłębić swoją wiedzę, to może skorzystać z opcji zobacz „Załącznik” i wtedy ma się dostęp do większej ilości materiału szkoleniowego. W trybie „Teoria” wszystkie błędne pytania są zapisywane i student w dowolnej chwili może do nich wrócić.

2. PRAKTYKA – tutaj student może sprawdzić praktycznie swoje wiadomości rozwiązując test składający się z 63 pytań i trwający 90 minut (jest to symulacja prawdziwego egzaminu z tym, że jest jedno ułatwienie – zawsze można skorzystać z tłumaczenia pytania z j. angielskiego na j. polski).

Ponadto do programu dołączony jest e-book „050 METEOROLOGY Teoria i Praktyka” co pozwala studentowi mieć zawsze dostęp do kompletu materiałów szkoleniowych (Uwaga: czas wczytywania książki zależy od szybkości indywidualnego łącza internetowego danego użytkownika.)